Як відомо, результат виконаної роботи залежить від дотримання технології процесу, якість якого забезпечують різного роду інструменти та прилади. Тому правильно обрані  будівельні інструменти – це запорука позитивного результату.

У цьому вам допоможе компанія Favorit, яка з 2002 року представляє на ринку України інструмент для виконання малярно-штукатурних робіт будь-якої складності.

Коротко про спеціалізацію компанії та переваги продукту

Успіх торгової марки обумовлений відмінною якості продукції, використанням кращих сировинних баз, впізнаваним дизайном упаковки та індивідуальним підходом до кожного партнера.

В асортимент бренду входять більш як 30 різних груп ручного будівельного інструменту.

Перевагами інструменту ТМ Favorit є бездоганна якість та лояльна цінова політика компанії.

Каталог товарів ТМ Favorit

ТМ Favorit пропонує купити товари двох будівельних напрямків:

  • штукатурні інструменти для вирівнювання поверхонь для нанесення штукатурки (шпателі, мастерки, макловиці, терки для шліфування, валики, кюветки для розкатки, кисті, клейкі, електроізоляційні та піноподібні стрічки, решітки віджимні, розбризкувачі будівельних сумішей, валики, ручки для валиків, будівельні маркери та олівці та інші допоміжні інструменти);
  • малярні інструменти для створення ідеально рівних покриттів (кисті, шпателі, щітки, валики).

Детальніше про популярні товари від бренду Favorit

Макловиця 01-600 (30*70 мм)

Макловиця Favorit 01-600 оснащена натуральним ворсом. Має пластикову основу та ручку, металічний  бандаж. Купити цей інструмент Favorit можна в нашому інтерне-магазині.

Малярний валик потрібний для нанесения лакофарбових матеріалів або інших захисних і декоративних покриттів на різноманітні поверхні. Ними зручно наносити матеріали на великі площі стін або стелі і не відчувати втоми. Сам валик може бути зроблений з поролону або мати ворсисту поверхню. Перші – більш довговічні, однак другі дозволяють зробити більш гладку фактуру поверхні, що фарбується. В нашому каталозі можна знайти міні-валики, середні та великі (фасадні) валики.

Секатор Favorit з косим зрізом 71-800 (215 мм). Функціональний інструмент з ергономічними рукоятками та фіксатором для безпеки користування.

Валик структурований гумовий 02-731 №35 (180мм.) чудово підходить для нанесення малюнків на поверхню.

Кюветка малярна 04-201 (150*300 мм) використовується для зручного забору і рівномірного розподілу фарби по поверхні валика.

Набір кісточок Favorit 01-941 (4 шт ) різної форми з дерев’яною ручкою.

Звертаємо вашу увагу на акційні пропозиції компанії: малярні та шпалерні набори. Про деталі акції та склад наборів запитуйте у консультантів нашого інтернет-магазину.

Малярно-штукатурні роботи – це найважливіший завершальний етап будівництва. Виробник Favorit може запропонувати вам як основні базові, так і додаткові інструменти для ідеального зовнішнього вигляду поверхні.