Торгова марка «Penoboard» вже більше десятка років спеціалізується на виготовленні екструдованого пінополістиролу (XPS) за європейськими стандартами. Компанія заснована в Україні та стрімко розвивається, тому вже є одним із лідерів на ринку будівельних матеріалів в сегменті теплоізоляційних матеріалів.

Чому «Penoboard»

На підприємстві використовують новітню техніку та автоматизовані лінії, що дає змогу мінімізувати шкоду для навколишнього середовища та втручання персоналу відповідно.

Хорошим показником якості продукції є зростання темпів експорту товару за кордон – Польща, Румунія, Угорщина.

Що ж власне таке екструдований пінополістирол та чим викликаним такий попит на нього?

Екструдований пінополістирол або екструдований пінопласт – це новий високоекологічний теплоізоляційний матеріал. Екструзія – це  дія, спрямована  на  вичавлювання спеціальної маси скрізь вироблений отвір матриці. Завдяки цьому плита має пористу структуру з закритими комірками, не пропускає холодне повітря і зберігає температуру. Екструдований пінополістирол Penoboard досить пружний на дотик, має легке забарвлення, без запаху. Пінополістирол даного бренду є досить універсальним матеріалом. Серед сфер його використання:

  • теплоізоляція підлог;
  • теплоізоляція фундаментів;
  • утеплення стін, дахів, фасадів;
  • зведення перегородок;
  • утеплення трубопроводів та інших інженерних споруд;
  • монтаж теплих підлог тощо.

Теплоізоляційні матеріали Penoboard представлені в широкому асортименті, тому купити екструдований пінополістирол потрібного виду це не проблема.

Серед переваг Penoboard:

–        невелика вага, тому відсутнє додаткове навантаження на несучі конструкції, фундаменти, стіни;

–        стійкість до зовнішніх деформацій, вологи, грибків і гниття;

–        низька теплопровідність та паропроникність;

–        відсутня ламкість, тому придатний для декоративних елементів;

–        не боїться впливу хімічних речовин та навантажень.

Навіть у складних кліматичних умовах матеріал збереже свої якості та тепло дому.

Важливим показником екструдованого пінополістиролу Penoboard є горючість. Торгова марка «Penoboard» під час виробництва застосовує антипірени – речовини, які сприяють самозагасанню матеріалу. Це особливе важливо та актуально, при застосуванні матеріалу для утеплення фасадів. В цьому випадку матеріал обов’язково повинен пройти обробку антипіреновим просоченням.

Як радять фахівці, утеплення фасадів краще проводити екструдованим пінополістиролом товщиною не менше 50 мм та в теплу пору, коли температура на вулиці понад 5 градусів.

Отже, як бачимо попит на екструдований пінополістирол від «Penoboard» цілком зрозумілий і логічний, адже це просто ідеальний та незамінний матеріал для різного роду теплоізоляційних робіт.