Придбати якісні та надійні електроінструменти дуже легко, разом з виробником Dnipro-M. адже, основна мета даної фірми — це постачання на український ринок інструментів, що матимуть один з найбільш тривалих термінів служби та ідеально підходять для використання в побутових умовах на дачах і квартирах.

Історія розвитку виробника «Dnipro-M»

Свій шлях торгова марка «Dnipro-M» розпочала на початку 2000-х років, коли ринок електроінструментів був переповнений неякісними товарами. Саме тому, «Dnipro-M» вирішила створити надійний товар, який ідеально підійде для побутового використання.

Так, перші зразки зварювальних апаратів створювались з урахуванням низки рекомендацій та побажань покупців, що стало причиною їх надзвичайної популярності на ринку.

Згодом, з’явилась потреба в доступному і якісному ручному інструменті. Тому, компанія «Dnipro-M» почала розробку власного продукту, який неодноразово піддавала випробуванням і вдосконаленням, щоб створити для покупців ідеальний інструмент.

В 2011 році торгова марка «Dnipro-M» прийняла рішення по розширенню свого асортименту та створила нову лінію побутових електроінструментів. В ній компанія об’єднала професійну якість та доступність, що дозволило перейти на новий рівень розвитку і стати популярним виробником інструментів по всій Україні.

Електроінструменти компанії Dnipro-M

Завдяки постійному вдосконаленню та орієнтованості на задоволеного покупця  «Dnipro-M» стала відомою торговою маркою, з великим асортиментом якісної, довговічної продукції. Так, можна виділити такі основні групи товарів, як:

 • електроінструмент;
 • зварювальне обладнання;
 • ручний інструмент;
 • аксесуари та витратні матеріали
 • засоби захисту тощо.

В кожній групі можна віднайти безліч корисних інструментів, як для професійного так і для побутового використання.

Так, в групі електроінструментів можна придбати такі товари як:

 • шуроповерт
 • перфератори
 • кутові шліфувальні машинки
 • ударні дрилі
 • будівельні фени
 • електролобзіки
 • электрорубанки
 • циркулярні пилки тощо.

Кожен з цих інструментів ідеально виконує свої функції, є зручним у використанні, виготовлений з високоякісних матеріалів та є доступним для покупця.

Дриль-шурупокрут від “Dnipro-M”

Наприклад, дриль-шурупокрут Dnipro-M TD-60 600 Вт завдяки системі регулювання ступеня вкручування може працювати з різними матеріалами, як твердими так і м’якими без ризику їх пошкодження. Крім цього, у даній моделі можлива функція реверсу, що дозволяє за потребою змінювати напрямок обертання тощо.

Дриль-шурупокрут TD-60

Дриль-шурупокрут TD-60

Крім цього, елементи двигуна обробляються термостійким лаком, який захищає інструмент від перегріву і знижує загальне механічне зношування. Підшипники TD-60 мають прогумовану прокладку, яка запобігає потраплянню пилу із зовнішнього середовища, а опорний підшипник стабілізується каучуковою втулкою.

Лобзік електричний  від “Dnipro-M”

Іншим прикладом, якості та зручності може бути лобзік електричний Dnipro-M JS-75S, що використовується для розпилювання та виконання вирізів в дереві, гумі, синтетичних матеріалах, металі, керамічних плитах.

Пристрій працює в чотирьох режимах, що розширює спектр його використання і дозволяє розпилювати різні матеріали. Двигун має тришарове покриття термостійким лаком, який захищає механізм від пошкоджень. Каучукова втулка на підшипнику знижує рівень вібрації і при заклинювання, захищає корпус від пошкоджень. Підвищену міцність інструменту забезпечують шестерні редуктора, виконані з легованої сталі тощо. І це далеко не всі переваги інструменту від фірми Dnipro-M.

Тому, не вагайтесь та сміливо выбирайте техніку від компанії “Dnipro-M”. Адже, ви дійсно отримаєте зручний та надійний інструмент, що стане надійним помічником у побутових та професійних справах не один рік.

Переглянути та придбати інструменти від “Dnipro-M” можна в нашому інтрнет-магазині