Створити сучасну та комфортну ванну кімнату дуже просто, разом з надійними та красивими меблями від Respect-M (Респект-М). Вони чудово підійдуть до будь-якої ванної незалежно від її розмірів і задуманого дизайну, та стануть незамінним функціональним елементом у кімнаті.

Коротка характеристика компанії «Респект М»

Якщо ви не хочете помилитись у виборі та бажаєте відшукати комфортну, надійну мебель у ванну за помірною ціною — компанія «Респект М», це саме те, що вам потрібно. Адже, Respect-M — відомий в Україні постачальник меблів для ванної кімнати, де висока європейська якість та ціна за вартістю виробника є основними пріоритетами в роботі.

Працівники компанії, невтомно працюють, щоб мати в своєму асортименті, завжди нові пропозиції стильних колекцій та виробів для ванної. В яких ідеально поєднується ціна, якість та зручність, що неодноразово підтверджувалось сертифікатами Міністерства охорони здоров’я України державною санітарно епідеміологічною службою.

Продукція компанії Респект М»

Ні для кого не буде таємницею те, що ванна кімната — це приміщення з підвищеною забрудненістю та вологістю. Тому, до вибору меблів для неї потрібно підходити, завжди обдумано та обережно. Слід врахувати такі основні фактори, як:

  • розміри кімнати;
  • елементи мебелі, які вам потрібні;
  • комфортність укомплектованої кімнати;
  • якість та надійність меблів;
  • дизайн;
  • бюджет тощо.

Отож, при виборі завжди потрібно пам’ятати, що меблі повинні бути не тільки красивими та сучасними, хоча це також важливо, але й функціональними та якісними. При цьому, вони не повинні виходити за можливості вашого бюджету.

Наприклад, бути такою, як красива тумба з умивальником Grace GR-55, що виготовлена із ламінованого ДСП  білого кольору, де фасадні частини захищено від вологи чотирма шарами лаку італійського виробника. Стильний дизайн дозволить їй вписатись в будь-який інтер’єр та стати чудовим функціональним доповненням.

Завдяки акційній пропозиції мінус -25%  придбати тумбу з умивальником Grace GR-55   можна не по старій ціні — 2535 грн., а новій, мега вигідній, всього лиш за 1899 грн.

Тож поспішайте, та не пропустіть свій шанс придбати, дійсно якісні та красиві меблі у ванну кімнату за чисто символічну вартість.

Також, компанія пропонує широкий вибір дзеркал з різною комплектацією. Наприклад, дзеркало Респект-М Stylestmc-70, доповнить інтер’єр вашої ванної кімнати лаконічною ноткою. Полотно дзеркала приклеєне на основу за допомогою еластичного клею, який не пошкоджуючи емальгаму дзеркала і забезпечує надійну фіксацію. Верхня частина виготовлена з МДФ і покрита високо глянцевою плівкою ПВХ білого кольору.

Дзеркало Респект-М Style stmc-70

Дзеркало Респект-М Style stmc-70

Також, ви можете придбати красиві, місткі шафи та пенали, наприклад як, пенал Респект-М Milana MLP-190 із  містким ящиком, який оснащений телескопічними направляючими повного висування та поличками. Корпус захищений від вологи чотирма шарами якісного лаку, а елегантні вирізи на дверях і ящиках забезпечують зручне відкривання.

Пенал Milana MLP-190

Пенал Milana MLP-190

Завдяки багатому асортименту фірми Респект-М можна замовити меблі як для маленьких, так і для великих ванн, з уже готових варіантів або ж замовити під індивідуальні потреби. Також, можна придбати повний гарнітур або окремі предмети: шафа, комод, тумба, навісна шафа, пенал, шафа-дзеркало тощо.

Тож, не пропустіть свій шанс придбати красиві, сучасні меблі для ванної кімнати від відомого, надійного виробника Респект-М, де якість та надійність ідеально поєднуються з невисокою ціною та комфортом.

Широкий асортимент товарів від Респект-М представлено в нашому інтернет-магазині та в мережі будівельних супермаркетів АРС.