Напевне, вам уже доводилось зустрічати товари від торгової марки Bosch, що є відомим, світовим брендом з величезним асортиментом різноманітної техніки, інструментів та послуг. 

Коротко про компанію Bosch

Компанія Bosch на Українському ринку з’явилась, ще в 1993 році та стала одним з найвідоміших постачальників, різноманітної побутової техніки автомобільної промисловості, електроінструментів тощо.

З кожним роком компанія розвивалась та вдосконалювалась, що дозволило їй стати відомою і сучасною фірмою, з великою кількістю працівників.

Інструмент Bosch

Інструмент Bosch

Так, 2009 році для співробітників автосервісних майстерень було відкрито Навчальний центр Bosch. У 2012-2013 р. р. у Львові, Одесі та Харкові на базі технічних вузів були створені три учбові центри «Академії Bosch». У 2018 році Bosch святкує 25-річчя своєї діяльності в Україні.

Основна діяльність компанії Bosch — це створення інноваційних технологій із широким спектром можливостей і рішень, що надихають, що «Створенні для життя!».

Електроінструменти від компанії БОШ 

Компанія Бош пропонує своїм клієнтам величезний асортимент високоякісних та надійних електроінструментів, призначених для побутового використання. Так, вона фірма Bosch пропонує такі, основні групи товарів електроінструментів, як:

 • шуруповерти;
 • дрилі алмазного свердління;
 • відбійні молотки;
 • шліфувальні машини та точила;
 • будівельні міксери;
 • бурмашини;
 • перфоратори;
 • будівельні фени;
 • фрезери;
 • зварювальні машини;
 • дрель;
 • електропилки тощо.

 

Усі товари від Bosch сертифіковані та мають гарантійний термін обслуговування від виробника. Адже, фірма цінує свою репутацію та пропонує своїм клієнтам тільки надійну та якісну продукцію.

Фризер від компанії Bosch

Ручний вертикальний фрезер Bosch POF 1200 AE потужністю 1200 Вт, є ідеальним високопродуктивним інструментом, що призначений для роботи в домашніх умовах.

Ручний вертикальний фрезер Bosch POF 1200 AE

Ручний вертикальний фрезер Bosch POF 1200 AE

У даній моделі вбудовано блокування шпинделя, що забезпечує просту і швидку заміну фрези, а система Bosch-SDS дозволяє встановлювати копіювальну втулку, не використовуючи додатковий інструмент.

Ручний вертикальний фрезер Bosch POF 1200 AE

Ручний вертикальний фрезер Bosch POF 1200 AE

Ергономічна конструкція і рукоятка з м’якою накладкою, в поєднанні з прозорим захисним кожухом роблять роботу комфортною і безпечною, а невелика вага і компактні розміри, допомагають інструменту POF 1200 AE бути незамінним при деревообробці в домашніх умовах.

Шуруповерт Bosch

З акумуляторним дриль-шуруповертом BOSCH GSR 180-LI 2 просвердлити отвори до 35 мм в деревині і до 10 мм в металі, закрутити і відкрутити 10 мм шурупи –  буде дуже легко та швидко.

Адже, даний інструмент має потужний двигун з вугільними щітками, які при необхідності легко змінюються. Завдяки потужній літій-іонній батареї з електронною системою ECP, пристрій захищений від  повної розрядки, а контролювати заряд дуже зручно завдяки індикатору стану батареї.

Акумуляторний дриль-шуруповерт BOSCH GSR 180-LI 2

Акумуляторний дриль-шуруповерт BOSCH GSR 180-LI 2

Корпус шуруповерта виготовлена з високоякісного пластику. Інструмент має швидкозатискний патрон із AutoLock, функцію реверса та підсвічування, що дозволяє працювати, навіть, в місцях з недостатнім освітленням тощо.

 Електродриль ударна від BOSCH

Легко просвердлити цеглу, бетон, метал чи дерево можна з допомогою ударного дриля Bosch GSB 13 RE. Адже, даний інструмент укомплектований потужним двигуном, що здатний здійснювати 2800 об/хв. Завдяки регулятору можна вибрати швидкість обертання, присутня функція реверсу, яка дозволяє з легкістю діставати свердло з оброблюваного матеріалу та має хорошу систему охолодження.

Електродриль ударна Bosch GSB 13 RE

Електродриль ударна Bosch GSB 13 RE

Крім цього, перевагою даного інструменту є його невелика вага і компактність, що дозволяє користуватись інструментом значно довше і при цьому менше втомлюватись. Варто відзначити, що підвищують зручність у використанні пристрою м’які накладки на задній ручці і ін.

Звичайно, ми розглянули не всі переваги електроінструментів компанії  Bosch. Адже, технічні характеристики змінюються відповідно до призначення товару і потреб користувача. Тому, щоб по-справжньому оцінити усі переваги та особливості інструментів Bosch, слід їх придбати. Оскільки якість, неможливо передати словами — її потрібно відчути.