Правильно облаштувати сантехнічну зону у ванній кімнаті або кухні Вам допоможе польський виробник «Deante». Ця фабрика вже майже три десятка років займається розробкою та виготовленням сантехнічного обладнання для кухні та ванних кімнат.

Коротка характеристика компанії «Deante» 

У співпраці з визнаними проектантами та молодими дизайнерами народжуються нові сміливі ідеї, а кожна лінія товарів «Deante» знаходиться під пильної увагою групи фахових спеціалістів, завдяки чому якість продукції залишається на високому рівні.

Каталог товарів «Deante» пропонує:

  • змішувачі для ванної кімнати та кухні;
  • кухонні мийки;
  • кабіни і піддони;
  • товари для душу;
  • кераміку для ванної кімнати;
  • аксесуари.

Змішувачі «Deante» 

Серед пропозицій виробника можна знайти змішувачі для ванної кімнати та кухні класичного варіанту, та нові сміливі форми та кольори.

Наприклад, змішувач з чіткими геометричними лініями Deante Savory BCX 013M можна купити на сайті інтернет-магазину з доставкою по всій Україні.

змішувач Savory BCX 013M

змішувач Savory BCX 013M

Кухонні мийки «Deante»

Компанія працює з різними матеріалами, такими як граніт, сталь, скло та надає їм найкращих характеристик для тривалого використання. Детальні характеристики виробника дають змогу скласти повне уявлення про товар та  купити кухонну мийку «Deante» в інтернет-магазині.

Гранітні мийки – це порівняно нова тенденція у виборі купівлі кухонних мийок. Граніт має свої особливості в експлуатації, проте вони не зменшують його шанси на успіх.

Серія гранітних мийок ZORBA пропонує мийки квадратної або круглої форми, одно- або 2-камерної комплектації, з крилом або без нього. Купити кухонну мийку Deante Zorba ZQZ 211A з матовою поверхнею у кольорі графіт можна в один клік в інтернет-магазині.

Мийка Zorba ZQZ 211A

Мийка Zorba ZQZ 211A

Серія  Fiesta Solis – це круглі мийки від «Deante», які доступні у трьох кольорах: сірий металік, пісочний, графіт.

Мийки серії Fiesta Solis

Мийки серії Fiesta Solis

 

Якщо ви хочете купити кухонну мийку з двома чашами або мийку з крилом для сушіння посуду, тоді варто звернути увагу на лінію PIVA.

Мийка Piva

Мийка Piva

Компактні мийки невеликого розміру без місця для сушіння або з коротким крилом – це мийки серії АNDANTE.

Мийка Andante

Мийка Andante

Скляні кухонні мийки або, поєднання сталі зі склом – це демонстрації філософії «Deante» про те, що кухня це не просто функціональна площа для приготування їжі, а творча майстерня, яка має свій стиль та настрій.

Кабіни та піддони

Асортимент квадратних, напівкруглих та walk-in кабін для ванної кімнати, а також різної форми та конструкції піддонів є досить різноманітним.

Душова кабіна Walk-In

Душова кабіна Walk-In

Товари для душу

Група містить пропозиції щодо панелей для душу, душових колон, стійок, лійок, шлангів та рідного роду з’єднувальних аксесуарів.

Керамічні товари

Торгова марка «Deante» також є виробником керамічного устаткування для ванної кімнати. Раковини «Deante», унітази, біде, пісуари та комплектуючі для них вдало та безпрограшно впишуться в сучасний простір.

Аксесуари для ванної кімнати

Як додаток до основного оснащення пропонуємо купити аксесуари для ванної кімнати від «Deante»: тримачі, мильниці, сидіння, вішалки, шланги, поручні тощо.

Польський виробник «Deante» працює для людей, які відповідально підходять до виробу сантехніки у своєму домі. Тому варто купити сантехнічне обладнання «Deante», яке є найкращим для тривалого користування.