Вас вітає Торгова група “Арс-Кераміка”. Ми розпочали свою діяльність у 1994 році і сьогодні представляємо на ринку Західної України мережу супермаркетів та магазинів будівельних матеріалів, меблевих салонів, елітних салонів керамічної плитки і сантехніки, фірму, що професійно займається будівництвом та ремонтом. Наші представництва працюють у Львові, Стрию, Золочеві, Івано-Франківську, Кам’янці-Подільському, Тернополі, Кременці, Борщові, Підволочиську; мережа торгових дилерів нашої групи охоплює усі райони Тернопільської області.

Групи товарів, представлені “Арс-Керамікою”, включають практично все, що потрібно для будівництва, ремонту, меблювання та оздоблення. Кожен напрямок – проаналізований, вивчений, адаптований до нашого ринку.

Орієнтуючись на найсучасніші дизайнерські розробки світового масштабу, вдосконалюючи свої знання щодо пропонованих товарів та послуг, ми динамічно розвиваємось з впевненістю, що краса та практичність завжди будуть актуальні.

Подорожуючи сайтом, Ви, безперечно, вловите основні риси нашої філософії ведення бізнесу. Ми починали і продовжуємо працювати з переконанням, що будь-яка діяльність може бути творчим та цікавим процесом. Працюючи відповідально, творчо, чесно – успіх гарантовано.