Будь-які будівельні та ремонтні роботи неможливо зробити якісно та швидко без надійних сухих сумішей “Master” («Мастер»). Адже, продукція даної фірми – це ідеальний матеріал для термоізоляції, шпаклівки, штукатурки і т.д.

Компанія «Мастер» в Україні

 Діяльність компанії “Master” розпочалася з вихлдом її першої продукціїв – клею для керамічної плитки під торговою маркою «Мастер». Відбувалося це в 2000-му році. З того часу і почався шлях розвитку та вдосконалення компанії.

“Master” – стала одним із найбільших виробників сумішей в Житомирському регіоні, а її торгова марка стала відомою по всій Україні. Так, на сьогодні річна виробнича потужність фірми становить більше ніж 10 тис. тонн продукції, а її товари знають та люблять, як і будівельні/ремонтні майстрі своєї справи, так і любителі.

Асортимент компанії “MASTER”

Сухі суміші ТМ «Мастер» – це сучасні високоякісні будівельні матеріали, виготовлені з використанням імпортних добавок провідних фірм, як Bayer, Waсker, а також якісних компонентів вітчизняного виробництва.

В її асортименті вможна знайти таку продукцію, як:

 • клей для плитки;
 • затирка для швів;
 • гідроізоляційні суміші;
 • термоізоляція;
 • шпаклівки;
 • штукатурка;
 • матеріали для кладки;
 • матеріали для підлоги;
 • матеріали для монтажу;
 • фасадні фарби;
 • грунтовки;
 • цемент, сипучі матеріали;
 • добавки для бетону.

 

Основною відмінністю сумішей “MASTER” від інших – це європейська якість продукції, що користується великим попитом серед покупців.

Суміші для влаштування підлог від “MASTER”

Монтаж підлоги надзвичайно відповідальна та клопітка справа адже, встановлюється вона, дуже часто, не на роки, а на десятиліття. Тому, до вибору матеріалів і самої роботи, потрібно підходити надзвичайно відповідально та прискіпливо. Від цього, буде залежати довговічність, практичність та краса вашої підлогової поверхні.

Саме тому, компанія «Мастер» пропонує в своєму асортименті широкий вибір, високоякісних та надійних сумішей для влаштування підлоги.

“Мастер Базис” від “Master”

“Мастер Базис” – стяжка, яку застосовують для грубого вирівнювання основи підлоги під фінішне покриття. Вона є зносо та водостійкою, екологічно чистою, витримує помірні навантаження, при роботі добре розтікається, підходить для системи «тепла підлога».

Суміш цементна армована Master Basis

Суміш цементна армована Master Basis

Стяжка Master Бетон-Ікс

«Мaster Beton-X» – це модифікована суха будівельна суміш, що призначення для облаштування надміцних стяжок і бетонних підлог, в тому числі у водяних системах в монолітних залізобетонних конструкціях і вузлах, для фундаментів тощо.

Стяжка для підлоги Мaster Beton-X

Стяжка для підлоги Мaster Beton-X

Матеріал чудово підійде для виготовлення стінових блоків і монолітних плит; ремонту тріщин та вибоїн в бетонні, облаштування швів і стиків в бетонних конструкціях тощо.

Самовирівнювальна суміш для підлоги “Майтер Горизонт”

Суміш для підлоги “Мастер Горизонт” – застосовується для покриття підлоги з цементно-піщаних розчинів всередині приміщення з подальшим покриттям підлоги ламінатом, паркетом, керамічною плиткою та іншими матеріалами.

Самовирівнювальна суміш для підлоги Master Gorizont

Самовирівнювальна суміш для підлоги Master Gorizont

Суміш розрахована на помірне навантаження і призначення  для житлових приміщень. Вона зручна в застосуванні є самовирівнюючою і стійкою до стирання, з високою адгезією до основи, екологічно чистою.

Ремонтна суміш MASTER REMIX

 Ремонтна суміш для підлог MASTER REMIX – призначена для закладки вибоїн, щілин, нерівностей і інших дефектів в бетонних підставах і цементно-піщаних стяжках. Використовувати суміш можна, як зовні, так і всередині будівель.

Суміш для ремонту та вирівнювання підлог Master Remix

Суміш для ремонту та вирівнювання підлог Master Remix

Суміш для підлоги “Master Континент” 

“Master Континент” – суміш для підлоги, яка призначена для вирівнювання та коригування бетонної підлоги, стяжок, підлоги з підігрівом в середині будинку і т. д. Особливістю матеріалу є висока адгезія до основи підлоги, висока міцність, пластичність і рухливість.

Самовирівнювальна наливна підлога Master Continent

Самовирівнювальна наливна підлога Master Continent

 

Будівельна суміш «Master-Plitopol» 

«Master-Plitopol» – суміш призначена для облицювання керамічною та кам’яною плиткою всередині та зовні приміщень. Може використовуватися на балконах, терасах, старих керамічних викладках тощо.

Завдяки пластичності суміші, вона максимально заповнює пустоти під поверхнею, має високу адгезію до плитки з водопоглинанням менше 3% та може використовуватись для облицювання «теплих підлог».

Самовирівнювальна клеюча суміш для облицювання підлог Master Politopol

Самовирівнювальна клеюча суміш для облицювання підлог Master Politopol

Отож, розглядаючи асортимент від компанії “Мастер” можна з упевненістю сказати, що її продукція є надзвичайно якісною, з високими технічними і експлуатаційними характеристиками, придбати яку, можна, за доступною ціною.